Blog Sun Group

E-mail marketing: 10 zasad, które musisz przestrzegać.

E-mail marketing: 10 zasad, które musisz przestrzegać.

W opinii społecznej panuje przekonanie, że e-mail marketing jest nieskutecznym sposobem na zdobywanie nowych klientów. Setki maili, które trafiają na nasze skrzynki traktujemy jako spam i utwierdzamy się w przekonaniu, że nikt tego nie czyta. Czy aby na pewno tak jest? Przedstawiamy 10 zasad, które pomogą Ci przeprowadzić skuteczną kampanię e-mailową.

Czytaj dalej »

Marketing internetowy? Od czego warto zacząć? 5 sposobów. Część druga.

Marketing internetowy? od czego warto zacząć? 5 sposobów. Część druga.

To pytanie zadaje sobie wielu posiadaczy sklepów internetowych czy też właścicieli firm świadczących różnorakie usługi. Od czego zacząć? W jaki sposób możemy promować swoją witrynę w internecie? Zachęcamy do lektury poniższego tekstu aby poznać odpowiedzi na te pytania.

Czytaj dalej »

Marketing internetowy? Od czego warto zacząć? Przedstawiamy 5 sposobów.

Marketing internetowy ? od czego warto zacząć? Przedstawiamy 5 sposobów.

To pytanie zadaje sobie wielu posiadaczy sklepów internetowych czy też właścicieli firm świadczących różnorodne usługi. Od czego zacząć? W jaki sposób możemy promować swoją witrynę w internecie? Zachęcamy do lektury poniższego tekstu aby poznać odpowiedzi na te pytania.

Czytaj dalej »

10 błędów, których nie powinieneś popełniać na swojej stronie www.

10 błędów, których nie powinieneś popełniać na swojej stronie www

Skuteczna strona internetowa to nie tylko wyszukany i przejrzysty design, to także przestrzeganie niepisanych zasad, których powinieneś się trzymać aby odbiór Twojej strony był jeszcze lepszy. Poniżej przedstawiamy listę 10 najpopularniejszych błędów popełnianych przez właścicieli stron www.

Czytaj dalej »

Wtyczka social media na Twojej stronie - dlaczego warto?

Wtyczka social media na Twojej stronie - dlaczego warto?

W dzisiejszych czasach obecność w mediach społecznościowych to bardzo ważny aspekt prowadzenia firmy. Klienci są ciekawi co u Ciebie słychać i chcą brać udział w życiu Twojego przedsiębiorstwa. Musisz im na to pozwolić. Dobrym pomysłem jest więc wstawienie na Twojej stronie wtyczki social media, która na bieżąco będzie pokazywać udostępnione przez Ciebie treści.

Czytaj dalej »

Rozpocznijmy współpracę, która odmieni Twoją markę!

Napisz do nas
Agencja Interaktywna Sun Group - Zapraszamy do współpracy!