Blog Sun Group

Jak tworzyć spójny wizerunek firmy?

Jak tworzyć spójny wizerunek firmy?

To, jak postrzegają Cię klienci, ma bardzo duży wpływ na wyniki finansowe, jakie osiąga Twoja firma. Dlatego właśnie bardzo ważne jest to, aby kreowany przez Ciebie wizerunek był spójny i niechaotyczny. Jak tego dokonać? Odpowiedzi znajdziesz w tym tekście.

Czytaj dalej »

5 powodów, dla których Twoja firma powinna mieć fanpage na FB?

5 powodów, dla których Twoja firma powinna mieć fanpage na FB?

Media społecznościowe to coś, bez czego w dzisiejszych czasach nie można się obejść. Wiedzą o tym największe firmy, które na swoich stronach fanpage umieszczają ciekawe informacje, elementy ofert oraz inne wartościowe z punktu widzenia ich klientów dane. Jednak co konkretnie mogą przynieść dobrze prowadzone profile w mediach społecznościowych i dlaczego warto je mieć? Odpowiedzi znajdziesz w tym tekście.

Czytaj dalej »

5 powodów, dla których Twoja firma powinna mieć stronę WWW.

5 powodów, dla których Twoja firma powinna mieć stronę WWW

Każdy chyba słyszał pogląd, który głosi, że jeżeli nie można Cię znaleźć w Internecie, to nie istniejesz. Jest w tym dużo prawdy, szczególnie jeżeli chodzi o firmy. Czym więcej informacji na temat swojego przedsiębiorstwa umieścisz w sieci, tym większa szansa, że klienci Cię zauważą. Jak to zrobić? Pierwszym krokiem jest założenie strony WWW. Jakie są zalety tego rozwiązania? Poznaj pięć powodów, dla których Twoja firma powinna mieć stronę internetową.

Czytaj dalej »

Rozpocznijmy współpracę, która odmieni Twoją markę!

Napisz do nas
Agencja Interaktywna Sun Group - Zapraszamy do współpracy!