Blog Sun Group

Czy warto korzystać z gotowych systemów CMS?

Czy warto korzystać z gotowych systemów CMS?

W internecie jest wiele darmowych rozwiązań systemów do zarządzania treścią na stronie (CMS - z ang. Content Managment System). Najpopularniejszymi z nich są Wordpress oraz Joomla. Według statystyk prawie co druga strona w internecie jest oparta o jeden z tych systemów. Czy warto z nich korzystać? Czy jest to dobre rozwiązanie? Jakie zagrożenia są z nimi związane? Na te i inne pytania staramy się odpowiedzieć.

Czytaj dalej »

Optymalizacja stron mobilnych - jak to robić?

Optymalizacja stron mobilnych - jak to robić?

Obecnie szacuje się, że 75% wszystkich użytkowników Internetu posiada urządzenia mobilne i korzysta z nich do przeglądania sieci. Nie zawsze jednak jest to możliwe ze względu na słabo dopasowane do wymogów tego typu urządzeń stron WWW. Czasami nie radzą sobie one z obsługą telefonów i tabletów, co skutecznie zniechęca użytkowników do odwiedzania takich witryn. W jaki sposób więc zoptymalizować stronę pod urządzenia mobilne? Z tego tekstu dowiesz się więcej na ten temat.

Czytaj dalej »

Czy warto inwestować w szablony Allegro?

Czy warto inwestować w szablony Allegro

Sprzedaż na Allegro bardzo często przypomina polowanie na klienta. W tym najpopularniejszym serwisie aukcyjnym panuje tak duża konkurencja, że nie do końca wiadomo, jak zachęcić potencjalnego klienta do zakupu. Podstawowym wabikiem jest oczywiście cena, ale czy wygląd aukcji też jest ważny? Z tego tekstu dowiesz się, czy warto inwestować w szablony Allegro.

Czytaj dalej »

Google Shop? Czy warto skorzystać?

Google Shop? Czy warto skorzystać?

Google Shop to opcja, która funkcjonuje w Polsce już od kilku lat. Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na skorzystanie z tego typu reklamy, ale czy Google Shop jest naprawdę skuteczny? Czy rzeczywiście wspiera e-commerce i podnosi sprzedaż produktów? Wszystkiego dowiesz się z tego tekstu. 

Czytaj dalej »

5 największych mitów dotyczących e-mail marketingu

5 największych mitów dotyczących e-mail marketingu

E-mail marketing – metoda promocji firmy, którą jedni kochają, zaś inni nienawidzą. Przez lata funkcjonowania wokół e-mail marketingu narosło wiele mitów, które skutecznie mogą odstraszać przedsiębiorców przed korzystaniem z tego typu metod reklamy. W dzisiejszym tekście przedstawimy Ci 5 najczęściej powtarzanych mitów związanych z marketingiem realizowanym przez wiadomości e-mail.

Czytaj dalej »

Rozpocznijmy współpracę, która odmieni Twoją markę!

Napisz do nas
Agencja Interaktywna Sun Group - Zapraszamy do współpracy!