Blog Sun Group

10 błędów, których nie powinieneś popełniać na swojej stronie www.

10 błędów, których nie powinieneś popełniać na swojej stronie www

Skuteczna strona internetowa to nie tylko wyszukany i przejrzysty design, to także przestrzeganie niepisanych zasad, których powinieneś się trzymać aby odbiór Twojej strony był jeszcze lepszy. Poniżej przedstawiamy listę 10 najpopularniejszych błędów popełnianych przez właścicieli stron www.

Czytaj dalej »

Wtyczka social media na Twojej stronie - dlaczego warto?

Wtyczka social media na Twojej stronie - dlaczego warto?

W dzisiejszych czasach obecność w mediach społecznościowych to bardzo ważny aspekt prowadzenia firmy. Klienci są ciekawi co u Ciebie słychać i chcą brać udział w życiu Twojego przedsiębiorstwa. Musisz im na to pozwolić. Dobrym pomysłem jest więc wstawienie na Twojej stronie wtyczki social media, która na bieżąco będzie pokazywać udostępnione przez Ciebie treści.

Czytaj dalej »

Dlaczego UX jest ważny?

Dlaczego UX jest ważny?

Bardzo często przy okazji projektowania stron internetowych lub aplikacji można spotkać się z terminem UX. Co on oznacza i dlaczego jest bardzo ważny w kontekście Twojej firmowej witryny? Więcej informacji znajdziesz w tym tekście.

Czytaj dalej »

Pozycjonowanie strony internetowej - po co to komu?

Pozycjonowanie strony internetowej

Coraz częściej słychać o tym, że pozycjonowanie stron internetowych jest bardzo ważnym elementem, szczególnie w przypadku firm. Czy warto walczyć o wysoką pozycję w wyszukiwarce Google? Co może przynieść TOP 10 na liście wyników? 

Czytaj dalej »

5 składników dobrego content marketingu.

5 składników dobrego content marketingu.

Wartościowy content to wszystko. Takie hasło można usłyszeć na każdym kroku. Co to jednak oznacza? Czym jest content marketing i jak wpływa na promowanie marki? W tym tekście znajdziesz 5 składników z których powinien składać się Twój content marketing.

Czytaj dalej »

Rozpocznijmy współpracę, która odmieni Twoją markę!

Napisz do nas
Agencja Interaktywna Sun Group - Zapraszamy do współpracy!