Blog Sun Group

Reklama Gmail - czy coś daje?

Reklama Gmail - czy coś daje?

Skuteczna reklama w Internecie to marzenie niejednego przedsiębiorcy, chcącego rozszerzyć swoją działalność i podnieść zyski. Gdzie jednak należy się pokazywać, by dotrzeć do jak największej ilości użytkowników? Odpowiedź jest prosta – poczta Gmail. Dowiedz się więcej o tej formie reklamy.

Czytaj dalej »

Targetowanie reklam w AdWords

Targetowanie reklam w AdWords

W marketingu internetowym niezwykle ważne jest to, by trafić do użytkowników, którzy są potencjalnie zainteresowani promowanymi produktami lub usługami. Jak się okazuje, nie jest to takie proste, jak mogłoby się wydawać. Jednak dzięki platformie reklamowej AdWords określenie grupy docelowej staje się nieco mniej skomplikowane. Z tego tekstu dowiesz się więcej na temat targetowania reklam w Google AdWords.

Czytaj dalej »

Jak powinien wyglądać zoptymalizowany pod SEO blog?

Jak powinien wyglądać zoptymalizowany pod SEO blog

Blog to idealne narzędzie marketingowe do zwiększania widoczności Twojej strony internetowej. Blogi są bardzo często wykorzystywane przez pozycjonerów, którzy widzą w nich ogromny potencjał. Jak powinien być zoptymalizowany blog Twojej firmy, by był nie tylko atrakcyjny dla czytelnika, ale i dla robotów Google odpowiedzialnych za pozycjonowanie? Poznaj 5 najważniejszych elementów.

Czytaj dalej »

Usługa Google Moja Firma? Co to takiego?

Usługa Google Moja Firma? co to takiego?

Jeżeli jesteś właścicielem firmy, z całą pewnością zależy Ci na tym, aby była ona widoczna dla klientów i żeby mogli znaleźć w Internecie jak najwięcej informacji o jej funkcjonowaniu. Z pomocą przyszło narzędzie – Google Moja Firma. Dzięki niemu potencjalni klienci już nigdy nie będą mieli problemu ze znalezieniem Twojego przedsiębiorstwa. Dowiedz się o nim więcej.

Czytaj dalej »

Pozycjonowanie i SEO. Jaka jest różnica?

Pozycjonowanie i SEO. Jaka jest różnica?

Pozycjonowanie i SEO to obecnie w świadomości wielu użytkowników Internetu dwie nazwy określające to samo zjawisko. Wbrew pozorom jest to jednak błędne przeświadczenie, które może powodować pewne nieporozumienia pomiędzy Tobą a pozycjonerem, który dla Ciebie pracuje. Czym więc jest SEO, a czym pozycjonowanie i czy cokolwiek łączy te dwa pojęcia? Wszystkiego dowiesz się z tego tekstu.

Czytaj dalej »

Rozpocznijmy współpracę, która odmieni Twoją markę!

Napisz do nas
Agencja Interaktywna Sun Group - Zapraszamy do współpracy!