Blog Sun Group

Usługa Google Moja Firma? Co to takiego?

Usługa Google Moja Firma? co to takiego?

Jeżeli jesteś właścicielem firmy, z całą pewnością zależy Ci na tym, aby była ona widoczna dla klientów i żeby mogli znaleźć w Internecie jak najwięcej informacji o jej funkcjonowaniu. Z pomocą przyszło narzędzie – Google Moja Firma. Dzięki niemu potencjalni klienci już nigdy nie będą mieli problemu ze znalezieniem Twojego przedsiębiorstwa. Dowiedz się o nim więcej.

Czytaj dalej »

Pozycjonowanie i SEO. Jaka jest różnica?

Pozycjonowanie i SEO. Jaka jest różnica?

Pozycjonowanie i SEO to obecnie w świadomości wielu użytkowników Internetu dwie nazwy określające to samo zjawisko. Wbrew pozorom jest to jednak błędne przeświadczenie, które może powodować pewne nieporozumienia pomiędzy Tobą a pozycjonerem, który dla Ciebie pracuje. Czym więc jest SEO, a czym pozycjonowanie i czy cokolwiek łączy te dwa pojęcia? Wszystkiego dowiesz się z tego tekstu.

Czytaj dalej »

Czym jest konwersja i po co ją zwiększać?

Czym jest konwersja i po co ją zwiększać?

Konwersja to temat, który spędza sen z powiek wszystkim właścicielom sklepów internetowych. Cały czas o nią walczą i starają się podnieść jej wskaźnik. Co jednak kryje się za tą tajemniczą nazwą i dlaczego bezwzględnie powinno się dbać o wzrost współczynnika konwersji? Wszystkiego dowiesz się z tego tekstu.

Czytaj dalej »

Jaka jest różnica pomiędzy SEM a SEO?

Jaka jest różnica pomiędzy SEM a SEO?

Marketing internetowy to obecnie element, bez którego nie da się funkcjonować i mieć odnoszącą sukcesy firmę. Niemal każdy przedsiębiorca, któremu zależy na rozwoju, decyduje się na stworzenie strony internetowej i zwiększaniu jej widoczności w sieci. W jaki sposób przebiega jednak ten proces, czym jest SEO i SEM i jaki mają związek ze zwiększeniem widoczności? Więcej dowiesz się z tego tekstu.

Czytaj dalej »

Czy warto korzystać z gotowych systemów CMS?

Czy warto korzystać z gotowych systemów CMS?

W internecie jest wiele darmowych rozwiązań systemów do zarządzania treścią na stronie (CMS - z ang. Content Managment System). Najpopularniejszymi z nich są Wordpress oraz Joomla. Według statystyk prawie co druga strona w internecie jest oparta o jeden z tych systemów. Czy warto z nich korzystać? Czy jest to dobre rozwiązanie? Jakie zagrożenia są z nimi związane? Na te i inne pytania staramy się odpowiedzieć.

Czytaj dalej »

Rozpocznijmy współpracę, która odmieni Twoją markę!

Napisz do nas
Agencja Interaktywna Sun Group - Zapraszamy do współpracy!