Blog Sun Group

Czy warto inwestować w szablony Allegro?

Czy warto inwestować w szablony Allegro

Sprzedaż na Allegro bardzo często przypomina polowanie na klienta. W tym najpopularniejszym serwisie aukcyjnym panuje tak duża konkurencja, że nie do końca wiadomo, jak zachęcić potencjalnego klienta do zakupu. Podstawowym wabikiem jest oczywiście cena, ale czy wygląd aukcji też jest ważny? Z tego tekstu dowiesz się, czy warto inwestować w szablony Allegro.

Czytaj dalej »

Google Shop? Czy warto skorzystać?

Google Shop? Czy warto skorzystać?

Google Shop to opcja, która funkcjonuje w Polsce już od kilku lat. Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na skorzystanie z tego typu reklamy, ale czy Google Shop jest naprawdę skuteczny? Czy rzeczywiście wspiera e-commerce i podnosi sprzedaż produktów? Wszystkiego dowiesz się z tego tekstu. 

Czytaj dalej »

5 największych mitów dotyczących e-mail marketingu

5 największych mitów dotyczących e-mail marketingu

E-mail marketing – metoda promocji firmy, którą jedni kochają, zaś inni nienawidzą. Przez lata funkcjonowania wokół e-mail marketingu narosło wiele mitów, które skutecznie mogą odstraszać przedsiębiorców przed korzystaniem z tego typu metod reklamy. W dzisiejszym tekście przedstawimy Ci 5 najczęściej powtarzanych mitów związanych z marketingiem realizowanym przez wiadomości e-mail.

Czytaj dalej »

Reklama w YouTube? Czy to się opłaca?

Reklama w YouTube ? czy to się opłaca?

Tradycyjne media powoli ustępują pola nowoczesnym portalom pokroju YouTube. Coraz więcej użytkowników chętniej korzysta z “telewizji” internetowej niż z klasycznych rozwiązań. Wraz ze wzrostem znaczenia Internetu reklamodawcy zaczynają przekonywać się do tego medium. Z dzisiejszego tekstu dowiesz się, czy reklama w YouTube jest opłacalna dla Twojego biznesu.

Czytaj dalej »

Reklama display w AdWords? Z czym to się je?

Reklama display w AdWords? z czym to się je?

Każda firma chce, by jej strona WWW była najlepsza, miała najwięcej odwiedzin oraz by jej współczynnik konwersji był możliwie najlepszy. Aby jednak to było możliwe, potrzebne jest nieco działań marketingowych. Jeżeli już odkryłeś system Google AdWords, musisz koniecznie poznać reklamy display, które możesz za jego pośrednictwem emitować. Z tego tekstu dowiesz się, jakie są największe zalety tego typu promocji.

Czytaj dalej »

Rozpocznijmy współpracę, która odmieni Twoją markę!

Napisz do nas
Agencja Interaktywna Sun Group - Zapraszamy do współpracy!