Blog Sun Group

Jak zwiększyć konwersje w sklepie internetowym

Jak zwiększyć konwersje w sklepie internetowym

Konwersja to główny cel każdego przedsiębiorcy działającego w Internecie. To ona decyduje o sukcesie lub porażce danego sklepu. Właśnie dlatego większość działań z zakresu marketingu internetowego powinna mieć na celu zwiększenie tego parametru. Dzisiaj opowiemy Ci o tym, czym jest konwersja i jak możesz podnieść jej poziom w Twoim sklepie....

Czytaj dalej »

Jaka jest różnica pomiędzy UX a UI

Jaka jest różnica pomiędzy UX a UI

Bardzo często w kontekście stron internetowych można napotkać dwa określenia – UX i UI. Wbrew pozorom to nie są one tożsame i oznaczają zupełnie co innego. Dzisiaj wyjaśnimy Ci, czym jest UX i UI. Ta wiedza z pewnością pomoże Ci w tworzeniu skutecznej strony internetowej, która będzie chętnie odwiedzana przez...

Czytaj dalej »

Blog w sklepie internetowym - jak może pomóc?

Blog w sklepie internetowym - jak może pomóc?

W dzisiejszych czasach nie wystarczy tylko zbudować sklep internetowy i zostawić go samemu sobie. Nie ma możliwości, żeby firma żyła swoim życiem bez ingerencji specjalistów od marketingu internetowego. W obecnej sytuacji to się nie uda. Na rynku panuje zbyt duża konkurencja. Dzisiaj opowiemy Ci, jak firmowy blog może wpłynąć na pozycję Twojego sklepu i dlaczego warto go prowadzić.

Czytaj dalej »

Słowa brandowe. Czy mają sens?

Słowa brandowe. Czy mają sens?

Kampanie AdWords mogą być bardzo zróżnicowane. Jednym z często wykorzystywanych formatów jest grupa reklam związana ze słowami kluczowymi takimi jak nazwa firmy. Tego typu frazy określa się mianem brandowych. Czy takie kampanie mają sens i czy sklep pojawiający się wysoko w wynikach wyszukiwania potrzebuje reklamy na brand? Wszystkiego dowiesz się z tego tekstu.

Czytaj dalej »

Jakie dane o konkurencji sprawdzić, planując kampanię AdWords?

Jakie dane o konkurencji sprawdzić, planując kampanię AdWords

Platforma AdWords pozwala w prosty sposób zaistnieć w wyszukiwarce Google i wypromować biznes o zasięgu lokalnym lub ogólnokrajowym. Twoje wyniki zależą jednak od tego, jaki marketing internetowy uprawia konkurencja. Analizująć ruchy przedsiębiorstw z branży, jesteś w stanie stworzyć efektywną kampanię, która ma szansę na spektakularny sukces. Dzisiaj opowiemy Ci, co sprawdzić, wykonując analizę konkurencji i korzystając z raportu “Analiza aukcji”.

Czytaj dalej »

Materiały live na FB - jak je zaplanować?

Materiały live na FB - jak je zaplanować?

Facebook zmienia się na naszych oczach. Niemal codziennie słychać o nowej funkcjonalności lub zmianach w mechanice serwisu. Niedawno jedną z takich zmian było wprowadzenie możliwości publikowania materiałów live, czyli na żywo. W tym tekście opowiemy Ci o tym, jak zaplanować atrakcyjną transmisję live, która przykuję tysiące użytkowników do monitorów.

Czytaj dalej »

Poznaj 5 sekretów, które zwiększą efektywność Twojej kampanii AdWords

Poznaj 5 sekretów, które zwiększą efektywność Twojej kampanii AdWords

AdWords to system, który od kilku dobrych lat pomaga wspierać biznes i promować firmy w Internecie. Ogromną zaletą tej platformy jest jej jasność i przejrzystość. Tak naprawdę każdy może szybko ustawić swoją pierwszą kampanię, ale schody zaczynają się, gdy oczekujesz od swoich działań wymiernych efektów. Dzisiaj opowiemy Ci o  5 sekretach, które z całą pewnością wpłyną na efektywność reklam i konwersję generowaną przez kampanię.

Czytaj dalej »

Video, czy obrazki? Jakie posty na FB będą najlepsze dla Twojej firmy?

Video, czy obrazki? Jakie posty na FB będą najlepsze dla Twojej firmy?

Facebook wciąż jest obowiązkowym elementem obecności firmy w mediach społecznościowych. Zawdzięcza to prostocie użytkowania oraz ogromnej liczbie potencjalnych konsumentów. Ostatnimi czasu Instagram staje się drugą społecznościową siłą, ale miejsce Facebooka będzie jeszcze długo niczym niezagrożone. Dzisiaj zastanowimy się, czy lepiej publikować na firmowym fanpage zdjęcia, czy filmy. Co jest korzystniejsze  dla Twojej firmy?

Czytaj dalej »

4 najczęstsze błędy w kampaniach AdWords

4 najczęstsze błędy w kampaniach AdWords

Kampania Adwords to duże wyzwanie dla każdego marketera. Pomimo tego, że system reklamowy Google na pierwszy rzut oka nie jest bardzo skomplikowany to poprawna konfiguracja kampanii może przynieść początkującemu użytkownikowi nieco kłopotów. Dzisiaj opowiemy Ci o 4 najpopularniejszych błędach, które można spotkać w kampaniach AdWords.

Czytaj dalej »

Dlaczego warto wprowadzić firmę na Instagram?

Dlaczego warto wprowadzić firmę na Instagram

Instagram to portal społecznościowy, który zrzesza prawie 600 milionów użytkowników, co jest powalającym wynikiem. Powoli dochodzimy do momentu, w którym hegemonia panującego ciężką ręką Facebooka się skończy. Pretendentem do tronu jest obecnie Instagram i to najprawdopodobniej ten portal stanie się obowiązkowym elementem strategii marketingowej niemal każdej firmy. Widać to po znacznym wzroście liczby firmowych stron. Dzisiaj dowiesz się, dlaczego warto, żeby Twoje przedsiębiorstwo udzielało się na Instagramie.

Czytaj dalej »

Rozpocznijmy współpracę, która odmieni Twoją markę!

Napisz do nas
Agencja Interaktywna Sun Group - Zapraszamy do współpracy!