Blog Sun Group

UX w kontekście SEO? czym jest?

UX w kontekście SEO? czym jest?

UX (User Expierence) to dbanie o to, by odczucia użytkowników przebywających na konkretnej stronie internetowej  były pozytywne. Co jednak z UX w kontekście pozycjonowania? Czy jest potrzebne i w jaki sposób je realizować? Wszystkiego dowiesz się z tego tekstu.

Czytaj dalej »

Porządek na koncie AdWords, czyli jak działają etykiety?

Porządek na koncie AdWords, czyli jak działają etykiety

Kampanie reklamowe realizowane przez system Google AdWords przynoszą bardzo konkretne efekty i są chętnie wybierane przez właścicieli biznesów, działających w Internecie. Dzisiaj opowiemy Ci, jak zachować porządek na koncie AdWords dzięki zastosowaniu etykiet.

Czytaj dalej »

UX i SEO w e-commerce

UX i SEO w e-commerce

Podstawowym źródłem klientów dla sklepu internetowego jest ruch organiczny z wyszukiwarek internetowych. Żeby jednak użytkownicy tłumnie odwiedzali Twój sklep, konieczna jest odpowiednia optymalizacja SEO i UX całego serwisu.

Czytaj dalej »

Reklama Google Shopping - co to takiego?

google-shopping

Jeśli prowadzisz sklep internetowy, z całą pewnością zastanawiasz się nad tym, w jaki sposób możesz dotrzeć ze swoją ofertą do potencjalnych klientów. Idealnym sposobem jest reklama Google Shopping, która pomoże Ci zaprezentować produkty szerszemu gronu odbiorców. Sprawdź, jakie to proste!

Czytaj dalej »

SEO w e-commerce - 4 powody, dla których warto pozycjonować sklep internetowy

SEO w e-commerce

Branża e-commerce to bardzo dynamicznie rozwijająca się gałąź gospodarki. Wraz z rozwojem sklepów internetowych pojawia się również duża konkurencyjność, która jest twardym orzechem do zgryzienia dla większości przedsiębiorców. Każdy myśli, jak wyprzedzić firmy działające w podobnym obszarze. Dzisiaj opowiemy Ci, dlaczego warto inwestować w SEO, prowadząc sklep internetowy.

Czytaj dalej »

Poznaj 6 najczęstszych błędów w pozycjonowaniu sklepów internetowych

Poznaj 6 najczęstszych błędów w pozycjonowaniu sklepów internetowych

Pozycjonowanie bardzo często wiąże się z dużym nakładem pracy i oczekiwaniem na efekty, które niekoniecznie muszą przyjść ze względu na najczęściej pojawiające się błędy. Żeby dobrze wypozycjonować sklep internetowy potrzebna jest wiedza i konsekwencja w działaniu. Dzisiaj opowiemy Ci o złych praktykach, które sprawiają, że Twój sklep nie jest jeszcze na szczycie listy wyszukiwań.

Czytaj dalej »

Na co zwrócić uwagę przy optymalizacji sklepu internetowego?

Na co zwrócić uwagę przy optymalizacji sklepu internetowego

Sklep internetowy musi przede wszystkim przyciągać użytkowników swoją użytecznością i łatwością w obsłudze. Bez tego nie ma nawet co myśleć o jakimkolwiek pozycjonowaniu. Dzisiaj opowiemy Ci o tym, na co warto zwrócić uwagę przy optymalizacji sklepu internetowego.

Czytaj dalej »

Jak zwiększyć konwersje w sklepie internetowym

Jak zwiększyć konwersje w sklepie internetowym

Konwersja to główny cel każdego przedsiębiorcy działającego w Internecie. To ona decyduje o sukcesie lub porażce danego sklepu. Właśnie dlatego większość działań z zakresu marketingu internetowego powinna mieć na celu zwiększenie tego parametru. Dzisiaj opowiemy Ci o tym, czym jest konwersja i jak możesz podnieść jej poziom w Twoim sklepie....

Czytaj dalej »

Jaka jest różnica pomiędzy UX a UI

Jaka jest różnica pomiędzy UX a UI

Bardzo często w kontekście stron internetowych można napotkać dwa określenia – UX i UI. Wbrew pozorom to nie są one tożsame i oznaczają zupełnie co innego. Dzisiaj wyjaśnimy Ci, czym jest UX i UI. Ta wiedza z pewnością pomoże Ci w tworzeniu skutecznej strony internetowej, która będzie chętnie odwiedzana przez...

Czytaj dalej »

Blog w sklepie internetowym - jak może pomóc?

Blog w sklepie internetowym - jak może pomóc?

W dzisiejszych czasach nie wystarczy tylko zbudować sklep internetowy i zostawić go samemu sobie. Nie ma możliwości, żeby firma żyła swoim życiem bez ingerencji specjalistów od marketingu internetowego. W obecnej sytuacji to się nie uda. Na rynku panuje zbyt duża konkurencja. Dzisiaj opowiemy Ci, jak firmowy blog może wpłynąć na pozycję Twojego sklepu i dlaczego warto go prowadzić.

Czytaj dalej »

Rozpocznijmy współpracę, która odmieni Twoją markę!

Napisz do nas
Agencja Interaktywna Sun Group - Zapraszamy do współpracy!